Apteczka z tabletkami na życie

Postanowiłem dzisiaj zrobić mały eksperyment. Dzielenie się z ludźmi tym, czego się zdołałem dowiedzieć o świecie, jest moja pasją. Tworzę nowe treści z wielką przyjemnością. Jest to dla mnie źródło satysfakcji. Na łamach tego bloga publikuję nieprzerwanie (wyłączywszy jeden dzień) od 18 marca bieżącego roku. Każdego dnia z rana witałem Was (i nadal będę) krótkim wpisem poświęconym filozoficznym rozważaniom. Dzisiaj postanowiłem zrobić coś innego, a mianowicie zaprosić Was do zapoznania się z moimi publikacjami spoza tego bloga. Dla moich częstych gości to przypomnienie, dla innych coś, o czym być może nie wiedzieli. Poniżej podaję Wam linki do projektów, nad którymi pracuję.

macbook on brown surface
Photo by rawpixel.com on Pexels.com

„Filozofia lasu” – videoblog na YouTube, na którym omawiam przeróżne tematy związane z filozofią, życiem społecznym, polityką i literaturą. Wkrótce będą pojawiać się tam nowe nagrania.

„Czwartkowe porady życiowe” – cotygodniowa audycja prowadzona przeze mnie w Radio Puławy 24, podczas której wspólnie ze słuchaczami omawiane są problemy życia codziennego. Pod linkiem znajduje się archiwum audycji, natomiast w każdy czwartek kilka minut po 21 zapraszam do słuchania nowej audycji w radio online.

Lord of the Scrolls – profil na Instagramie, na którym dzielę się swoją książkową pasją.

„Monolog przy kawie” – należący do portalu „Czerwona pigułka” blog, na którym publikuję felietony o tematyce filozoficznej.

Dzisiaj „tabletkę na życie” możecie zażyć w postaci filmu na YouTube, audycji radiowej, felietonu, lub wpisu na Instagramie. Podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach. Udanego piątku 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s